Про компанію

Nautica GPS - це МИ!

   Компанія «Nautica» надає послуги із встановлення та підтримки систем GPS моніторингу по всій території України. За багаторічний досвід, більш ніж 8 років у сфері моніторингу транспортних засобів ми вивчили потреби клієнтів та відібрали найкраще обладнання зарубіжних компаній: BCE, Ruptela, Teltonika, Queclink. GPS трекери відповідають усім нормам та стандартам якості, гарантують стабільну роботу та високу точність даних в комплексі з додатковими датчиками. Основною ціллю встановлення систем супутникового моніторингу це економія коштів і можливість контролю за транспортними засобами та персоналом. Висока точність обладнання яке ми пропонуємо разом з програмною платформою Wialon, надають нашим клієнтам цілодобовий доступ до аналітичної інформації, це допомагає більш ефективно використовувати кошти та ресурси підприємства, що є необхідним щаблем у розвитку будь-якої компанії.
   GPS моніторинг набув широкої популярності у Європі, і в останні роки впевненими кроками розвивається і на наших теренах. За час існування цієї галузі на ринок вийшло багато компаній котрі займаються виготовленням GPS трекерів та додаткового обладнання в транспортні засоби.  За багаторічний досвід нашої роботи у цій галузі, ми для себе відібрали найкраще обладнання, в якому ми впевненні та гарантуємо якісну роботу. Аналіз транспортних засобів та індивідуальний підбір обладнання до кожного клієнта, допомагає налаштувати злагоджену роботу всіх пристроїв. Та дозволяє нашим клієнтам зекономити на встановленні саме того обладнання котре відповідає даним потребам.
   Програмний комплекс Wialon котрий був розроблений нашими партнерами з компанії Gurtam, дозволяє отримувати інформацію з кількох тисяч GPS трекерів одночасно. Програмна частина обробляє отримані дані, та виводить на екрані у вигляді графіків та таблиць. Місцезнаходження транспортних засобів можна переглядати на кількох детальних картах, як от детальні Google Maps. Доступ до серверу моніторингу можна отримати з будь якого пристрою, що має доступ в інтернет: ком’пютер, планшет чи то смартфон. Отримані дані зберігаються на сервері моніторингу більше одного року, та в будь-який момент дані можливо переглянути та відтворити пройдені маршрути.
   На сьогоднішній день системи GPS моніторингу транспорту стають необхідним рішенням для розвитку підприємства та конкурентоспроможності не тільки серед великих компаній з великою кількістю транспортних засобів, але й серед малого бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та оптимальний підбір необхідного обладнання нашими експертами в не залежності від парку транспортних засобів, дозволили завоювати довіру в очах наших клієнтів та стати лідерами у сфері систем GPS моніторингу.

Яндекс.Метрика