Питання експертам

Задайте питання експерту!

Якщо у вас виникли якісь питання, то нашіе експерти з радістю відповімо вам на будь-яке питання. Ефективне підвищення економічних показників можливе тільки з якісно новим підходом до управління виробничими процесами. У нинішній час його зможе забезпечити тільки автоматизована система управління і контролю транспорту, що працює на основі технологій позиціонування GPS і ГЛОНАСС.

За яким принципом працює система GPS моніторингу транспорту?

Відповідь:

GPS трекер – це по суті невеличкий комп’ютер котрий отримує дані обчислює їх та передає по GPRS каналу. Для визначення місцезнаходження GPS трекер приймає сигнали з супутників GPS мережі. Для контролю додаткових параметрів в систему моніторингу можна підключити різноманітні датчики котрі будуть контролювати саме ті параметри транспортних засобів котрі вам потрібні. Наприклад: рівень та розхід палива, температура в рефрижераторі, навантаження на вісь автомобіля, швидкість транспортного засобу і т.д. Усі ці дані обчислюються GPS трекером та через GSM мережу передають їх на сервер моніторингу.

Чи всюди працює система GPS моніторингу?

Відповідь:

Система супутникового моніторингу складається із двох основних модулів: GPS та GSM. Прийом сигналів GPS працює всюди під відкритим небом. Передача даних по GSM працює всюди де є покриття мобільного оператора. Коли транспортний засіб знаходиться в іншій країні, система дозволяє налаштувати роумінг, щоб передача даних не зупинялась і ви постійно були в курсі, де знаходиться ваш транспорт. В той час коли немає покриття GSM мережі, трекер продовжує записувати дані про стан та місцезнаходження транспортного засобу. Та одразу коли з’являється покриття GSM мережі, передає дані на сервер, без втрати даних за пройдений маршрут.

Яка інформація передаається GPS трекерами на сервер моніторингу?

Відповідь:

Кожен GPS запис складається з наступних даних: дата, час, розташування, швидкість, напрямок руху, та дані з усіх підключених датчиків.

Система працює на основі GPS?

Відповідь:

Система супутникового моніторингу використовує GPS (Глобальна система позиціонування) приймач для визначення місцезнаходження, та GPRS мережу для передачі даних на сервер обробки даних.

Ваша система супутникового моніторингу працює в режимі реального часу?

Відповідь:

Так, дані про місцезнаходження транспортних засобів, передаються кожні 90 секунд у режимі реального часу, і ці позиції автоматично відображаються на карті моніторингу.

Чи можна переглядати стан транспортних засобів з будь-якого підключеного до інтернету ПК?

Відповідь:

Так, можна! Наше рішення, не вимагає встановлення додаткового програмного забезпечення на ваш комп’ютер. Усі обчислювальні роботи та збір інформації про транспортний засіб відбуваються на сервері моніторингу.

Чи можна стежити за транспортним засобом та переглядати звіти з мого телефону?

Відповідь:

Варто відзначити, що доступ до маршрутних даних можна отримати не тільки з персонального комп’ютера, а й з планшета чи смартфона підключених до інтернету.

Скільки часу мої дані зберігаються на сервері моніторингу?

Відповідь:

Інформація про транспортні засоби, зберігається на сервері на протязі 1-го року. Звичайно, час зберігання даних ви можете збільшити, і постійно мати доступ до звітів про ваш транспорт з можливістю відтворення пройдених маршрутів.

Які карти використовуються в програмній платформі системи GPS моніторингу?

Відповідь:

В системі можуть використовуватися різні типи карт, включаючи OpenStreetMap, Яндекс Карти, Google Maps, Bing Maps, Yahoo Maps.

Контролювати розхід палива можливо лише на рухомих об’єктах?

Відповідь:

Датчики рівня та розходу палива частіше всього встановлюються на транспортні засоби. Однак принцип роботи цих датчиків дозволяє їх використовувати і на стаціонарних об’єктах, контролюючи розхід та рівень палива в баку. На стаціонарних об’єктах ці датчики можна підключити до системи GPS моніторингу і дані з датчиків будуть передаватись на сервер. Це зручно в тому випадку коли об’єкт моніторингу знаходиться на великій відстані від центрального офісу.

Чи потрібно диспетчеру спеціальне обладнання для контролю за об’єктами моніторингу?

Відповідь:

Жодне додаткове обладнання чи програмне забезпечення, не потрібне для доступу до аналітичної інформації. Лише комп’ютер з доступом до інтернету. Доступ на сервер моніторингу проводиться через WEB інтерфейс.

Чи можу я встановити GPS обладнання на інший транспортний засіб?

Відповідь:

Немає ніяких перешкод для того щоб встановити систему моніторингу на інший транспорт. Для цього ми рекомендуємо придбати новий комплект проводки, щоб не демонтувати старий. Це буде менш трудомісткий процес та більш безпечний.

Задать вопрос:

Яндекс.Метрика