Економічний ефект

Для кожного виду транспортного засобу можуть використовуватися різноманітні типи датчиків, які контролюють стан технічних вузлів будівельної спецтехніки. Наприклад:

Оптимізація роботи транспортних засобів

Завдяки функціонуванню системи спостереження, стає можливим істотне збільшення виробничих показників без залучення додаткових ресурсів. Кожна транспортна одиниця підприємства, завдяки можливостям планування та диспетчеризації, здатна виконувати значно більший обсяг роботи.

Економія експлуатаційних витрат

Наслідком використання системи gps-моніторингу є суттєве (від 20 до 50%) зниження витрат як на утримання автопарку так і на паливо, що дуже важливо в нинішніх економічних реаліях.

Неможливість нецільового використання ресурсів

Повний контроль функціонування транспортного засобу виключає несумлінне виконання обов'язків працівниками. Стають неможливими факти зловживання водіїв, пов'язані з нецільовим використанням рухомого кошти, палива та робочого часу.

Безпека автопарку

Детальний контроль над транспортними засобами гарантує постійний нагляд за станом, місцем та обставинами їх перебування. Таким чином ризики пов'язані з використанням автомобілів (у тому числі можливість крадіжки ТЗ) зведені до мінімуму.

Швидка самоокупність

Всі зазначені характеристики ведуть до швидкого зниження витрат і можливості збільшення якості послуг і доходів підприємств-користувачів. За прогнозами термін, за який застосування такої системи на підприємстві стане самоокупним становить від 3 до 9 місяців.

Яндекс.Метрика