Датчик переміщення GNOM DP-01

Датчик переміщення GNOM DP-01

Датчик переміщення GNOM DP-01

Датчик переміщення GNOM DP призначений для визначення навантаження на вісь і маси вантажу на автомобілях з ресорною підвіскою. Датчик інтегрується в систему GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту і видає дані у вигляді аналогового сигналу. Термінал моніторингу перетворює цей сигнал в значення маси вантажу у відповідності з таблицею калібрування. Датчик переміщення встановлюється на задню вісь або задній візок. Досить встановити один датчик на автомобіль для моніторингу навантаження на вісь і маси вантажу. GNOM DP добре захищений від впливів зовнішнього середовища і від короткого замикання. Датчик відповідає автомобільним стандартам.

Датчик переміщення GNOM DP призначений для визначення навантаження на вісь і маси вантажу на автомобілях з ресорною підвіскою. Датчик інтегрується в систему GPS / ГЛОНАСС моніторингу транспорту і видає дані у вигляді аналогового сигналу. Термінал моніторингу перетворює цей сигнал в значення маси вантажу у відповідності з таблицею калібрування.

Датчик переміщення встановлюється на задню вісь або задній візок. Досить встановити один датчик на автомобіль для моніторингу навантаження на вісь і маси вантажу. GNOM DP встановлюють на раму ТС і за допомогою системи важелів з'єднують з його задньою віссю. Датчик вимірює мінливий залежно від маси вантажу відстань від рами до осі і утворюють вихідний сигнал аналогового напруги для передачі на термінал моніторингу транспорту. Термінал здійснює збір, реєстрацію, зберігання та передачу отриманих сигналів на сервер телематичних послуг. Встановлене на сервері програмне забезпечення робить обробку і нализ отриманих даних і формує аналітичні звіти за вибраний період часу. Звіти надаються користувачеві у вигляді параметрів, лічильників, графіків і містять інформацію про навантаження на вісь ТС.

Застосування GNOM DP в складі транспортної телематической системи дозволяє:
- Контроль місця і часу подій навантаження і розвантаження вантажу;
- Контроль маси вантажу;
- Оптимальне завантаження автомобіля;
- Контроль роботи водія, виключення перевезення «лівих» вантажів;
- Виключення штрафів за порушення обмежень навантаження на вісь.

Яндекс.Метрика