Області застосування

Банківська діяльність

Банки та фінансові установи завжди були лідерами у використанні передових технологій, щоб поліпшити сервіс і збільшити рівень безпеки. Робота банків і фінансових установ пов'язана з перевезенням готівки і речей високої цінності. Охорона транспортних засобів, банківських та фінансових установ, є пріоритетним завданням для служб безпеки. Транспортування готівки по банківській системі є серйозною, відповідальною і ризикованою справою. Системи GPS моніторингу та спеціальні пристрої для банківських установ дають ще один рівень безпеки і зводять ризики втрати цінностей до мінімуму. Технології GPS моніторингу з кожним роком удосконалюються і модернізуються, стаючи більш складними, менших розмірів і отримують нові функції. У банківській сфері пристрої стеження використовують крихітні бездротові модеми для передачі своїх координат, розміри таких трекерів настільки малі легко можуть бути розміщені серед готівки, у транспортних мішках, сейфах або в контейнерах. Ці пристрої передають дані про своє місцезнаходження, таким же чином як і автомобільні системи спостереження.

Впровадження систем GPS моніторингу в банківській діяльності обумовлено декількома причинами:

Сучасні технології GPS моніторингу дозволяють відслідковувати точне місцезнаходження транспортних засобів, стаціонарно банкоматів, і окремо готівки і цінних вантажів при транспортуванні. Системи GPS моніторингу інформують про розташування, швидкість транспортного засобу і передають дані в центральний пост, коли транспортні засоби перебувають на певному маршруті. Безпека працівників і цілісність вантажу в цій області відіграють важливу роль. У надзвичайних ситуаціях, охорона негайно буде попереджена і спрямована до транспортного засобу в точному напрямку, без проблем з визначенням координат.
Сучасні технології GPS моніторингу включають в себе: встановлення гео-зони, яка гарантує, що водій перебуває в заданих межах, тривожна кнопка дозволяє водієві попередити про надзвичайну ситуацію, на що служба безпеки негайно зреагує, диспетчер віддалено може заблокувати або розблокувати двері, заблокувати роботу двигуна , і зробити ще кілька речей дистанційно використовуючи GPS технологіі. Служби безпеки банківських установ використовують GPS трекер для банкоматів, особливо у віддалених районах. Крадіжка банкоматів не так широко поширена, проте повинні бути вжиті всі заходи безпеки, щоб локалізувати апарат у випадку крадіжки. GPS технології сприяють більш плавній роботі банків і фінансових установ, і в цих галузях вони дуже широко використовуються, особливо в сфері безпеки.

1

Сучасні технології в комплексі з багатофункціональним програмний забезпеченням надають високоточне позиціонування і запам'ятовування маршруту об'єкта.

2

Потреба автоматизації робочих процесів і управлінні при великих обсягах роботи і великому парку транспортних засобів.

3

Системи GPS моніторингу є великлю ступінню безпеки для всіх видів діяльності, а особливо для фінансових і банківських установ.


Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки що знаходиться в конкретній геозоні

Перегляд маршруту транспортного засобу

Моніторинг даних з лічильників і датчиків

Супутникова система GPS моніторингу для банківської діяльності дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрати палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу та МТА (інформація про стан охоронної системи, стан ручного гальма, часу роботи і характеристик двигуна, рівні і витрати палива, навантаження на осі, несправності різних систем та інших даних);

— Контролювати знаходження техніки на конкретному маршруті або конкретній зоні, в котрій йому необхідно перебувати, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Відзначати на карті користувальницькі точки (позначати на карті стаціонарні об'єкти);

— Контролювати безпеку транспортних засобів та окремо цінних вантажів. Оперативно реагувати на сигнал тривоги, з можливістю дистанційно заблокувати двері, і роботу двигуна.

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Створювати всіляку звітність, включаючи звітність про витрату палива, загальною напрацювання, загальний та детальний пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, банкам і фінансовим установам ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації аграрних процесів:

— Мініатюрні переносні GPS локатори;

— Тривожні кнопки;

— Датчик блокування двигуна;

— Датчики витрати і рівня палива.

Результати впровадження систем GPS моніторингу для банків і фінансових установ:

— Зменшення витрат на покупку палива;

— Зниження нецільового використання транспорту до;

— Підвищення організації праці водійського складу;

— Дотримання термінів виконання робіт;

— Підвищення ефективності використання транспортних засобів;

— Збільшення рівня безпеки перевезень.

Яндекс.Метрика