Області застосування

Державні структури

В сьогоднішній час жорсткої економічної ситуації, коли бюджети фінансування стають все менше, ніж будь-коли раніше, державним і муніципальним службам потрібно більш ефективно керувати своїм майном і робочою силою. Системи GPS моніторингу стають все більш важливим інструментом, з ціллю економії коштів. Системи GPS моніторингу дозволяють відслідковувати транспортні засоби, контролювати маршрути і час простою, виявляти перевищення швидкості і налаштовувати різного виду оповіщення про стан транспортного засобу. Державні органи мають широкий спектр застосування систем моніторингу, починаючи від штатних легкових автомобілів до великогабаритних вантажівок та спецтехніки. Державні структури потребують безпечного, простого та ефективного рішення. Тому платформа GPS моніторингу повинна бути багатофункціональна, легко доступна і з простим інтерфейсом.

Причини чому системи GPS моніторингу інтенсивно впроваджуються державними структурами:

GPS моніторинг дозволяє визначати стиль водіння водія, фіксувати перевищення швидкості, контролювати маршрути, встановлювати проміжні точки на маршруті і контролювати їх перетин. Підключення різного виду датчиків, що дозволяють контролювати рівень та витрати палива, фіксувати несанкціонований злив палива, що особливо важливо, при контролі вантажного транспорту та спецтехніки. Дані з датчиків фіксуються в пам'яті трекера, і автоматично передаються на сервер за допомогою GSM мережі. Таким чином є можливість контролювати витрату палива в режимі реального часу і переглядати звіти за певний час. Система RFID допомагає організувати ідентифікацію водіїв, і передавати дані про статус водія.
Система GPS моніторингу транспортних засобів дозволяє визначити найближчий вільний транспортний засіб і відправити його на завдання, контролюючи процес виконання. Гнучка програмна платформа дозволяє налаштувати велику кількість звітів, які можна переглядати онлайн з сервера моніторингу. Є можливість налаштувати звітність, яка буде відправлена SMS повідомленням або електронною поштою. GPS термінал дозволяє зчитувати інформацію з CAN шини автомобіля, за всіма доступними параметрами: час роботи двигуна, витрата палива, температуру двигуна, швидкість, навантаження на осі, і т.д. Тривожна кнопка дозволяє водієві попередити диспетчера в екстрених ситуаціях.
Аналіз інформації використання транспортного засобу дозволить оптимізувати маршрути, врахувати особливості пересування по місту, встановити оптимальний розмір автопарку і найбільш ефективно встановити межі обслуговуваних територій. Це призведе до значного зменшення витрат на транспорт і підвищення рівня сервісу в цілому.

1

Сучасні системи GPS моніторингу дозволяють з високою точністю контролювати маршрути всього парку транспортних засобів.

2

Необхідність більш жорсткого контролю за робочим процесом і автотранспортом, для поліпшення матеріального становища на тлі економічного занепаду.

3

Велика кількість звітності яку надає система GPS моніторингу дозволяє більш ефективно керувати робочими процесами


Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки що знаходиться в конкретній геозоні

Перегляд маршруту транспортного засобу

Комплексний огляд ключових параметрів ефективності автопарку

Супутникова система GPS моніторингу транспортних засобів дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрачання палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу та МТА (інформація про стан охоронної системи, стан ручного гальма, часу роботи і характеристик двигуна, рівні і витраті палива, навантаження на осі, несправності різних систем та інших даних);

— Контролювати знаходження техніки на конкретному маршруті або конкретній зоні, в корою йому необхідно перебувати, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Створювати всіляку звітність, включаючи звітність про витрату палива, загальною напрацюванні, загального і детального пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д

Крім цього, державним структурам ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

— Датчики рівня палива, датчики витрати палива;

— Системи RFID ідентифікації водіїв;

— Мітка ідентифікації причіпного обладнання;

Результати впровадження систем GPS моніторингу державними структурами:

- Підвищення ефективності використання транспортних засобів;

- Підбір оптимального розміру автопарку;

- Контроль виконання роботи;

- Підвищення якості надання послуг;

- Зниження витрат на обслуговування транспортних засобів;

- Зниження витрати на паливо;

- Припинення нецільового використання техніки;

- Отримання конкурентної переваги і підвищення прибутковості;

- Постійний доступ до великої аналітичної інформації і звітам;

- Підвищення ефективності та рентабельності;

- Максимальна продуктивність;

- Зниження експлуатаційних витрат.

Яндекс.Метрика