Області застосування

Екстренні служби

Найбільш важливим та цінним при будь-якій рятувальній операції – це є час. Знаючи точне місце розташування, транспортних засобів та місце катастрофи, зменшується час реагування і цей час рятує життя. Ця інформація має вирішальне значення, для команди з ліквідації наслідків стихійних лих з метою захисту життя і зменшення матеріального збитку. Система глобального позиціонування (GPS) - технологія що служить вирішенню цих потреб. Допомагаючи аварійно-рятувальним службам, збільшити швидкість реагування на екстрені виклики. Дані про місцезнаходження транспортного засобу, у режимі реального часу, мають вирішальне значення, для відправки найкраще обладнаного автомобіля на виклик у надзвичайних ситуаціях. Після виклику, є можливість проаналізувати маршрут автомобіля, всі показники транспортного засобу можуть бути відтворені.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу екстреними службами обумовлено декількома причинами:

У міських умовах, в режимі реального часу місцезнаходження транспортного засобу допомагає уникнути пробок, дорожніх робіт та інших перешкод - таким чином екіпаж може дістатися до місця призначення швидше і більш надійно. Допоміжні зовнішні GPS антени допомагають системі GPS моніторингу відстежувати місце розташування вашого автомобіля навіть на міських вулицях, оточених висотними будівлями, у тунелях або під мостами. Вбудований акселерометр в GPS трекерах може автоматично оповіщати центр управління, якщо автомобіль потрапив в аварію – це додатковий захист для ваших співробітників!
Система скоротить час реагування на виклик, направивши найближчий та найбільш оснащений автомобіль на виклик. Точні і достовірні дані GPS покращує процес прийняття рішень і більш точного розподілу ресурсів. Візуалізація в режимі реального часу, розташування і доступність людей та транспортних засобів. Додаткові GPS антени збільшують видимість супутників в міських забудовах. Підвищена безпека персоналу за рахунок використання особистих переносних локаторів та тривожних кнопок в транспортних засобах, сигналізація при виникненні надзвичайних ситуацій.
GPS моніторинг для аварійно-рятувальних служб надійна система, що забезпечує точну, надійну і своєчасну інформацію, яка є критичною, в забезпеченні високого рівня підтримки в надзвичайних ситуаціях і захисті ваших співробітників.
Ще одним важливим напрямком де використовують GPS системи - в боротьбі з лісовими пожежами. Для обробки лісових пожеж, літаки об'єднані GPS трекерами з інфрачервоними сканерами для виявлення меж вогню. Протягом декількох хвилин, дані про осередок вогню передаються диспетчеру на карту. Озброївшись цією інформацією, пожежники, мають більше шансів на перемогу в битві проти стихійного лиха.
Системи GPS моніторингу призводять до покращення роботи служб екстреного реагування, що в свою чергу допомагає зберегти більше людських життів і підвищує швидкість надання невідкладної допомоги для жертв трагедій.

 

1

Сучасні системи GPS моніторингу з високою точністю дозволяють контролювати пересування транспортних засобів, записуючи дані моніторингу з можливістю відтворення маршруту.

2

Диспетчер постійно буде в курсі місцезнаходження транспортного засобу. Контролюючи пересування транспорту, з можливістю зміни маршруту в будь-який момент.

3

Велика кількість палива що витрачається є величезним стимулом для осіб, які користуються ситуацією для поліпшення свого матеріального становища.


Скріншоти робочої програми:

Моніторинг даних з лічильників і датчиків

Перегляд маршруту транспортного засобу

Моніторинг даних з CAN шини транспортного засобу

Супутникова система GPS моніторингу транспорту екстренних служб дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрати палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу та МТА (інформація про стан охоронної системи, стан ручного гальма, часу роботи і характеристик двигуна, рівень та витрати палива, навантаження на осі, несправності різних систем та інших даних);

— Контролювати місцезнаходження техніки на конкретному маршруті або конкретній зоні, в котрій йому необхідно перебувати, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Відзначати на карті користувальницькі точки (позначати на карті стаціонарні об'єкти);

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрату палива, загальне напрацювання, загального і детального пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, екстреним службам ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

— RFID ідентифікація водіїв;

— Датчики витрати і рівня палива;

— Додаткові gps антени;

— Тривожна кнопка.

Результати впровадження систем GPS моніторингу для екстренних служб:

— Зменшення витрат на покупку палива;

— Зниження пробігу транспорту;

— Зниження нецільового використання транспорту;

— Зменшення простою техніки;

— Підвищення організації праці водійського складу;

— Збільшення рівня безпеки перевезень;

— Дотримання термінів виконання робіт;

— Підвищення продуктивності.

Яндекс.Метрика