Області застосування

Гуртова та роздрібна торгівля

Для компаній котрі займаються оптовою та роздрібною торгівлею, терміни доставки вантажів мають ключове значення. Тому завжди стоїть питання як найбільш ефективним та економічним способом доставити вчасно товари. Керівники торгових компаній повинні завжди бути переконані що у їхній роботі немає неефективних методів. В доставці продуктів харчування важливу роль відіграє час доставки вантажу. Неефективно складені маршрути, самі по собі затратні для компанії, тим більше це впливає на час доставки, і загальні збитки від неякісної роботи ростуть. Торговим компанія потрібна велика організованість, правильне планування та контроль за виконанням поставлених задач. Системи GPS моніторингу створені для того щоб покращити роботу та налагодити функціонування компанії. Що в свою чергу веде до розвитку та процвітання,  більш  якісного сервісу і до збільшення прибутків.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу в оптову та роздрібну торгівлю обумовлено декількома причинами:

Завдяки системі GPS моніторингу менеджери з доставки завжди будуть знати місцезнаходження транспортних засобів, та більш точно та стабільно будувати маршрути. Системи GPS моніторингу дозволяють відслідковувати місцезнаходження транспортного засобу, швидкість, дані про розхід палива, та при підключенні до CAN шини трекер передає дані з бортового комп’ютера. Для компаній котрі займаються перевезенням продуктів харчування, рекомендуємо встановити датчик температури. Котрий в режимі реального часу передаватиме дані про температуру всередині фургону, та буде сигналізувати при різкому перепаді температур або коли температура змінюється вище чи нижче вказаної.
Транспорт є одним з основних об’єктів в оптовій торгівлі. Невчасні транспортні доставки товарів, як наслідок втрата доходу для компанії, що навіть може привести до банкрутства. Щоб уникнути цих неприємних ситуацій, ви завжди повинні враховувати основні вантажні характеристики, маршрут та терміни доставки до кінцевих пунктів, і як наслідок – вантаж доставлений вчасно, без пошкоджень або втрат.
Однією з найпоширенішою проблемою є крадіжка палива. Залишаючись в довгих рейсах без нагляду, водії можуть використовувати транспорт у своїх власних цілях. В інших випадках зливати пальне з баків або списати кошти на придбання неіснуючих заправок. У великих компаніях існують десятки та сотні транспортних засобів котрі постійно в дорозі. Навіть незначна втрата коштів на крадіжці палива помножена не весь ваш транспорт, це той бюджет котрий ви можете використати для більш важливих проектів та розвитку вашої компанії.
Для підвищення надійності надання послуг, скорочення часу обробки замовлень, підвищення гнучкості в перевезенні складних товарів, встановленні довірчих відносин з клієнтами, системи GPS моніторингу є незамінним рішенням. Дана система в галузі гуртової та роздрібної торгівлі допомагає в режимі реального часу відстежувати місцезнаходження транспорту, і записувати події на сервер моніторингу, де вони цілодобово доступні для аналізу.

1

Сучасні системи GPS моніторингу передають високоточні дані про місцезнаходження транспортних засобів, та окремо кожного вантажу, з записом маршруту на сервері моніторингу.

2

Необхідність оптимізації робочих процесів та збільшення прибутковості використовуючи ті самі інструменти.

3

Зменшення витрат на паливо, контролюючи розхід та рівень палива на кожній ділянці маршруту.


Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки що знаходиться в конкретній геозоні

Комплексний огляд ключових параметрів ефективності автопарку

Перегляд маршруту транспортного засобу

Супутникова система GPS моніторингу транспорту в оптовій і роздрібній торгівлі дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Збільшити безпеку водія встановленням тривожної кнопки, котра інформує диспетчера у випадку надзвичайних ситуацій. Вбудований акселерометр реагує і повідомляє коли транспортний засіб попадає в ДТП. За допомогою датчика відкриття дверей вантаж залишається в безпеці, водій та диспетчер завжди будуть знати про несанкціоноване відкриття дверей;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрачання палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу та МТА (інформація про стан охоронної системи, стан ручного гальма, часу роботи і характеристик двигуна, рівні і витраті палива, навантаження на осі, несправності різних систем та інших даних);

— Контролювати місцезнаходження техніки на конкретному маршруті або в конкретній зоні, в котрій йому необхідно перебувати, контролювати перетин проміжних точок, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлайн на монітор оператора в разі виходу транспортного засобу з контрольованої зони;

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Контролювати температуру в середині рефрижератора;

— Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрату палива, загальною напрацюванні, загального і детального пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д

Крім цього, торговельним компаніям ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

— Датчики рівня палива, датчики витрати палива;

— Датчик відкриття дверей;

— Датчик температури;

— Системи RFID ідентифікації водіїв;

— Мітка ідентифікації причіпного обладнання;

Результати впровадження систем GPS моніторингу для торгових компаній:

— Якісна транспортна логістика та оптимізація маршрутів;

— Контроль швидкості та часу на маршруті;

— Безперервне та надійне управління транспорту та вантажних місць;

— Підвищення якості надання послуг;

— Контроль та зміна маршруту в режимі реального часу;

— Зниження витрати на паливо;

— Припинення нецільового використання техніки;

— Отримання конкурентної переваги і підвищення прибутковості;

— Безпека водіїв, вантажів, та транспортних засобів;

— Стабільність в наданні послуг;

— Постійний доступ до великої аналітичної інформації та звітів;

— Підвищення ефективності та рентабельності;

Яндекс.Метрика