Області застосування

Контроль за персоналом

Ефективне управління персоналом завжди було проблемною сферою, особливо для великих компаній, персонал яких в основному працює за межами офісу. Мобільні пристрої постійно розширюють потенціал для роботодавців в сфері спостереження за персоналом. Мобільний додаток від компанії Gurtam, GPS Tag дозволяє забезпечити навіть малому бізнесу свіжі варіанти для управління мобільного робочою силою. Відстеження на основі визначення місця розташування, послуга яка працює як додаток на смартфоні співробітників, що перебувають під контролем менеджера з персоналу, через інтернет. Простіше кажучи, додаток покаже де ваш співробітник був і де повинен знаходитися в даний час. Мета полягає в тому, щоб зробити бізнес більш ефективним за рахунок розумної диспетчеризації, яка означає скорочення маршрутів проїзду, краще обслуговування клієнтів. Також система GPS моніторингу допомагає компаніям стежити за продуктивністю праці співробітників.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу в сфері контролю за персоналом обумовлено декількома причинами:

Контроль за мобільним персоналом (експедиторами, кур'єрами, агентами з продажу, торговими представниками, менеджерами) відбувається на основі системи GPS моніторингу, за допомогою мобільних телефонів з функцією GPS. Програмне забезпечення дозволяє переглядати відвідування точок, дотримання маршруту, переміщення персоналу, час перебування у замовника і т.д.
Дати реальну оцінку ефективності роботи персоналу, котрий основну частину робочого часу проводить за межами офісу, можна тільки на основі достовірної інформації. Завдяки програмному забезпеченню GPS Tag від компанії Gurtam, яке встановлюється на мобільні пристрої під операційною системою iOS і Android, активується GPS приймач який передає координати місця розташування використовуючи мережі мобільних GSM операторів в режимі реального часу. Дані щодо місцезнаходження персоналу зберігаються на сервері моніторингу, і в будь-який момент можуть бути відтворені. Диспетчер в режимі реального часу може переглядати інформацію про перетин контрольних точок, і планувати маршрут персоналу. Програмне забезпечення дозволяє задати контрольні геозон, а диспетчеру залишається тільки проконтролювати відвідування цих точок.
При складних економічних ситуацій, при нестабільній економіці, в конкурентній боротьбі, важливою складовою успіху є ефективне використання матеріальних, фінансових, трудових ресурсів і часу. Перевагою даного рішення є те, що вам не потрібно витрачати кошти на додаткове обладнання, все що потрібно це смартфон з GPS приймачем. Використання систем GPS моніторингу для контролю за персоналом, є бюджетним рішенням, в свою чергу дозволяє більш ефективно контролювати і оптимізувати роботу.

1

Сучасні системи GPS моніторингу дозволяють з великою точністю відстежувати і запам'ятовувати переміщення мобільного персоналу, з можливістю відтворити маршрут.

2

Потреба контролю мобільного персоналу працюючого за межами офісу та автоматизації робочих процесів.

3

Велика кількість звітності яку надає система GPS моніторингу дозволяє більш ефективно керувати робочими процесами.


Скріншоти робочої програми:

Визначення персоналу що знаходиться в конкретній геозоні

Моніторинг маршруту мобільного персоналу

Мобільний додаток для контролю за персоналом

Супутникова система GPS моніторингу дозволяє:

— Одночасно визначати місцезнаходження всіх контрольованих об'єктів в режимі реального часу. Визначати маршрут, швидкість в кожній конкретній точці, відвідані місця з можливістю запису маршруту і відтворення в будь-який момент;

— Отримувати інформацію з об'єкта на якому знаходиться працівник;

— Отримувати повідомлення про вихід працівника з встановленої зони, при відхиленні від маршруту і при втраті зв'язку.

— Отримувати оповіщення при виникненні нештатної ситуації - відправка тривожного сигналу в центральний офіс або на мобільний телефон.

— Відзначати на карті користувальницькі точки (позначати на карті стаціонарні об'єкти);

— Створювати різноманітну звітність. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, компаніям яким необхідний контроль за персоналом ми пропонуємо додаткове обладнання:

— Програмне забезпечення для мобільних телефонів на базі Android та iOS;

— Переносні GPS трекери;

— Тривожні кнопки;

Результати впровадження систем GPS моніторингу:

— Збільшення рівня безпеки співробітників;

— Дотримання термінів виконання робіт;

— Збільшення продуктивності мобільного персоналу;

— Оптимізація ресурсів з урахуванням реальних потреб;

— Точні дані про витрати для бухгалтерії;

— Автоматизація процесів управління;

— Зниження витрат на залучення додаткового персонал;

— Більш ефективне виконання завдань компанії;

Яндекс.Метрика