Області застосування

Лізинг транспортних засобів

Лізинг - один з найпопулярніших видів бізнесу в сучасній економіці, хоча і досить ризикований. Оскільки до закінчення терміну договору переданий у лізинг транспорт належить лізинговій компанії, вона зацікавлена в виконані всіх домовленостей кінцевим користувачем. Лізингові компанії передаючи транспортні засоби в лізинг компаніям або окремим особам, не мають ефективного способу щоб контролювати своє майно, і умови виконання домовленостей. Часто зустрічаються випадки зловживаннями у цій сфері. Сучасні системи GPS моніторингу дозволяють лізинговим компаніям контролювати транспортні засоби, їх місцезнаходження, чи немає порушень експлуатації техніки. Адже GPS трекер підключений до CAN шини транспортного засобу передає на сервер моніторингу дані бортового комп'ютера, швидкість пересування, вбудований акселерометр попередить диспетчера у випадку аварії.

Причини по яких системи GPS моніторингу використовуються лізинговими компаніями:

Техніку, котра передана в лізинг часто пошкоджують, використовують не за призначенням, за межами дозволеної області, а також викрадають без гарантій для компанії повернути вкрадене майно. GPS система моніторингу є відмінним рішенням для лізингових компаній. Транспорт відстежується у випадку крадіжки, місця пошкодження також можуть бути визначені на основі даних відстеження, диспетчер відразу попереджений, коли транспорт залишає визначену йому область. На транспортні засоби можна встановити спеціальне обладнання, яке в екстрених ситуаціях дозволить дистанційно заблокувати роботу двигуна.
GPS трекер легко і непомітно монтується в будь-який транспортний засіб, передає постійне місцезнаходження та інформацію про стан транспорту. Відстежувати місцезнаходження транспорту можна через будь-який пристрій, підключений до інтернету: комп'ютер, планшет або телефон. Програмна платформа не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення. Система GPS моніторингу визначає і передає дані про транспортний засіб, стан двигуна, перевищення швидкості, манеру водіння водія.
У разі поломки автомобіля, клієнт може натиснути тривожну кнопку, яка негайно відправить координати транспортного засобу диспетчеру. У ту ж хвилину диспетчер може викликати допомогу.

1

Цілодобовий моніторинг маршрутів та стану транспортних засобів. Можливість перегляду даних моніторингу за певний період часу. Зберігання інформації на сервері від 1-го року.

2

У випадку крадіжки автомобіля, є реальна можливість повернути вкрадене майно. Це є додатковим рівнем безпеки і запорука більш стабільної роботи.

3

Сучасні системи GPS моніторингу транспортних засобів дозволяють контролювати виконання лізингових домовленостей.


Скріншоти робочої програми:

Комплексний огляд ключових параметрів ефективності автопарку

Визначення техніки що знаходиться в конкретній геозоні

Перегляд маршруту транспортного засобу

Супутникова система GPS моніторингу дозволяє:

— Здійснювати контроль за виконанням умов лізингового договору;

— Постійний контроль за місцезнаходженням транспортного засобу, попередження системою в разі перетину допустимих границь контрольованої території;

— Збільшити ймовірності знайти транспортний засіб у разі крадіжки;

— Збільшити рівень безпеки транспортних засобів і зменшити страхові втрати;

— Знизити витрати на обслуговування техніки;

— Контролювати експлуатацію транспортних засобів;

— Доступ до цілодобової аналітичної інформації;

— Можливість відтворити маршрут транспортного засобу та показники датчиків за минулий рік.

— Збільшення терміну експлуатації транспортних засобів;

— Можливість дистанційно заблокувати роботу двигуна;

Крім цього, ми пропонуємо лізинговим компаніям додаткове обладнання для оптимізації роботи:

— Системи RFID ідентифікації водіїв;

— Датчик дистанційного блокування двигуна;

— Додаткові GPS антени;

— Спеціальні датчики для вантажного транспорту та спецтехніки;

Результати впровадження систем GPS моніторингу для лізингових компаній:

— Зменшення витрат на купівлю палива;

— Зниження пробігу транспорту;

— Зниження нецільового використання транспорту;

— Підвищення організації праці;

— Застава виконання домовленостей;

— Результативний контроль місцезнаходження транспортних засобів;

Яндекс.Метрика