Області застосування

Охоронні структури

Найважливіше в роботі охоронних служб - це час реагування на виклик. Від швидкості реагування охоронних служб, багато що залежить. При великих обсягах роботи і завантаженості персоналу, навіть невеликі затримки можуть призвести до трагічних наслідків. Неефективно підібраний маршрут, неоперативна робота диспетчера і повільне реагування охоронців - це ще не повний список тих людських чинників, які можуть призвести до небажаних результатів. Охоронні компанії, беруть на себе відповідальність за майно, безпеку клієнта і його життя. Команді швидкого реагування має бути наданий простий і швидкий спосіб для контролю покладених на них територій з мінімальними затратами сил і часу. Для надання якісних послуг, використовують всі можливі для цього інструменти. Системи GPS моніторингу знайшли широке застосування в цій галузі.

Причини по яких системи GPS моніторингу використовуються охоронними підприємствами:

Система GPS моніторингу дозволяє максимально ефективно підібрати маршрут патрулювання території. В екстрених ситуаціях диспетчер може визначити найближчий автомобіль до зони виклику, прокласти найшвидший маршрут, що дозволить раціонально використовувати ресурси, економити пальне, і найголовніше збільшить оперативність реагування охоронних служб.
При пішому патрулюванні території, дуже важливо, щоб охоронець, постійно перебував у зоні швидкого реагування щодо об'єкту, що охороняється. Сучасні методи моніторингу, дозволяють визначати місце розташування працівників підприємств з високою точністю. Переносні GPS локатори мають вбудований акумулятор і власну пам'ять для запису звітів, режим роботи яких становить до 200 годин. Завдяки чому диспетчер завжди буде знати місце розташування охоронців, як часто і в який час відбувався патруль території. У режимі реального часу, і з можливістю перегляду маршруту за певний період.

1

Цілодобовий моніторинг транспортних засобів. Можливість перегляду маршрутів за певний період часу. Зберігання моніторингової інформації на сервері, до 1-го року.

2

Система GPS моніторингу дозволяє диспетчеру охоронного підприємства керувати маршрутами патрулювання не тільки транспортних засобів але і піших охоронців. І постійно бути в курсі їх місцезнаходження.

3

Раціонально складені маршрути патрулювання, моніторинг транспортних засобів та працівників. В рази збільшує швидкість реагування на виклики. Клієнт залишається задоволений а головне в безпеці.


Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки та працівників що знаходяться в конкретній геозоні

Перегляд маршруту транспортного засобу

Моніторинг даних з CAN шини транспортного засобу

Супутникова система GPS моніторингу дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування автомобілів і людей в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрати палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу.

— Контролювати знаходження автомобіля і людей на конкретному маршруті. Також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрату палива, загального і детального пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д.

Крім цього, ми пропонуємо додаткове обладнання для оптимізації охоронних процесів:

— Тривожні кнопки;

— Додаткові GPS антени;

— Датчики витрати і рівня палива;

— Реле блокування двигуна;

Результати впровадження систем GPS моніторингу для охоронних структур:

- Зменшення витрат на купівлю палива;

- Зниження пробігу транспорту;

- Зниження нецільового використання транспорту;

- Підвищення організації праці;

- Контроль за працівниками підприємства;

- Збільшення швидкості реагування на виклики.

Яндекс.Метрика