Області застосування

Оренда транспортних засобів

Здача в оренду автомобілів, вантажівок, водного транспорту або спецтехніки є прибутковим бізнесом. Тим не менш, тут є багато підводних каменів, і свої ризики, пов'язані з цим бізнесом. Орендним підприємствам, потрібна система за допомогою якої вони зможуть контролювати весь свій транспорт від крадіжки, незаконного привласнення або навіть аварії. Якщо ви власник транспортної компанії, або тільки плануєте почати власний бізнес у цій сфері, задайте собі кілька питань. Чи був один з ваших автомобілів пошкоджено або викрадено і вам не вдалося відшкодувати його вартість? Чи хочете ви обмежити користування орендованих автомобілів на конкретній території? Контролюєте ви в даний час місцезнаходження вашого транспорту? Які дії ви зробили для того, щоб захистити свої автомобілі, коли вони знаходяться у вас на складі або здані в оренду? Для безпеки вашого транспорту, і для вашого душевного спокою, немає кращого рішення, ніж GPS системи моніторингу автомобілів.

Причини чому для компаній які займаються орендою транспортних засобів, система GPS моніторингу - необхідне рішення:

Орендні компанії найчастіше страждають від прострочених орендарів, які не повертають автомобілі вчасно. Комерційні наслідки в результаті неповернених транспортних засобів в потрібний час, є тим важливим чинником, що впливає на розвиток підприємства. Орендні компанії повинні знати, де перебувають їхні транспортні засоби в режимі реального часу, для того щоб зменшити втрати і ризики. Крім цього, крадіжка орендованих автомобілів стала ще одним гострим джерелом втрати доходів.
Програмна платформа систем GPS навігації дозволяє додавати до системи стеження автомобіля дані клієнта, такі як: ім'я, адресу проживання, номер телефону та іншу контактну інформацію. Ці та інші особливості дозволяють власникам транспортних компаній, еффективно контролювати свій транспорт. Також є можливість налаштувати звітність, коли зазначений транспортний засіб покидає призначений йому район. Звіт прийде в смс повідомленні на вказаний номер або електронною поштою, і в будь-який момент можна переглянути дані онлайн.
Компаніям з оренди транспортних засобів, потрібно постійно стежити за своїм майном. В іншому випадку, це може призвести до небажаних наслідків. Установка систем GPS моніторингу дозволяє запобігти різного виду неприємних ситуацій, коли транспорт був пошкоджений або вкрадений. Крім цього GPS моніторинг дозволяє компанії з'ясувати які автомобілі є найбільш популярними серед клієнтів, без перевірки великої купи документів, а лише поглянувши звітність моніторингу.

1

Програмна платформа систем моніторингу транспортних засобів, дозволяє контролювати терміни здачі в оренду транспортних засобів.

2

У випадку крадіжки автомобіля, є реальна можливість повернути вкрадене майно. Це є додатковим рівнем безпеки і запорука більш стабільної роботи.

3

Більш точне планування роботи за рахунок контролю місцезнаходження транспорту, надає конкурентну перевагу. Що сприяє збільшенню іміджу компанії і збільшує прибуток.


Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки що знаходиться в конкретній геозоні

Комплексний огляд ключових параметрів автопарку

Моніторинг значень з лічильників і датчиків

Супутникова система GPS моніторингу дозволяє:

— Здійснювати контроль за виконанням орендних договорів;

— Постійний контроль за місцезнаходженням транспортного засобу, попередження системою в разі перетину допустимих меж контрольованої території;

— Збільшити рівень безпеки транспортних засобів і зменшити страхові втрати;

— Збільшити ймовірності знайти транспортний засіб у разі крадіжки;

— Знизити витрати на обслуговування техніки;

— Контролювати експлуатацію транспортних засобів;

— Доступ до цілодобової аналітичної інформації;

— Можливість відтворити маршрут транспортного засобу та показники датчиків за минулий рік.

— Збільшення терміну експлуатації транспортних засобів;

— Можливість дистанційно заблокувати роботу двигуна;

Крім цього, орендним компаніям ми пропонуємо додаткове обладнання для оптимізації роботи:

— Системи RFID ідентифікації водіїв;

— Датчик дистанційного блокування двигуна;

— Додаткові GPS антени;

— Спеціальні датчики для вантажного транспорту та спецтехніки;

Результати впровадження систем GPS моніторингу для орендних компаній:

— Зменшення витрат на купівлю палива;

— Зниження пробігу транспорту;

— Зниження нецільового використання транспорту;

— Підвищення організації праці;

— Запорука виконання домовленостей;

— Результативний контроль місцезнаходження транспортних засобів;

Яндекс.Метрика