Області застосування

Пасажирські перевезення

Контроль транспорту потрібен кожному власнику автопарку пасажирських перевезень. Система GPS моніторингу дозволяє не тільки знати місцезнаходження кожного транспортного засобу в режимі реального часу, а й контролювати додаткові параметри такі як пасажиропотік і багато інших. За допомогою GPS моніторингу ви зможете керувати маршрутами транспортних засобів і отримувати сповіщення в разі відхилення від маршруту. Додаткові датчики підключені до GPS трекера передають дані про стан двигуна, температуру охолоджуючої рідини, рівень і витрата палива, а вбудований акселерометр повідомить диспетчеру в разі аварії. Системи GPS моніторингу пасажирського транспорту дозволяє вирішити багато завдань і забезпечити більш надійну і плавну роботу цілого парку транспортних засобів.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу в сфері пасажирських перевезень обумовлено декількома причинами:

Важливою функцією даної системи моніторингу є аналіз манери водіння водія, диспетчер постійно буде інформований про перевищення швидкості, різке гальмування або швидкий розгін. Всі ці параметри допомагають у першу чергу збільшити рівень безпеки водія і пасажирів, і економити на експлуатації транспортного засобу.
Беручи до уваги велику кількість транспортних засобів, які щодня перебувають на дорогах і високий рівень дорожньо-транспортних пригод, є велика необхідність у відстеженні місця розташування і руху транспортних засобів. Системи GPS моніторингу дозволяють одночасно контролювати весь великий парк автотранспортних засобів.
Краща диспетчеризація на основі достовірної інформації про місцезнаходження транспортних засобів дозволяє перевезти більше пасажирів і надати більш якісні послуги. У великих містах по всьому світу системи GPS моніторингу які встановлені на весь міський транспорт, дають достовірну інформацію пасажирам на зупинках, про місцезнаходження транспорту і точний час прибуття, і причину чому транспорт запізнюється. Що підвищує рівень обслуговування клієнтів.

1

Технології GPS моніторингу в області пасажирських перевезень використовують високоточне позиціонування і зберігають маршрут транспортного засобу з подальшою можливістю відтворення подій моніторингу.

2

Необхідність автоматизації робочих процесів, при великих об’ємах роботи та припинення нецільового використання транспортних засобів.

3

Збільшення прибутковості компанії за рахунок зменшення витрат на паливо.

 


Скріншоти робочої програми:

Комплексний огляд ключових параметрів ефективності автопарку

Перегляд маршруту транспортного засобу

Моніторинг даних з лічильників і датчиків

Супутникова система GPS моніторингу транспорту в сфері пасажирських перевезень дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування та моніторинг стану техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрат палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру, а також фіксувати в системному журналі інформацію, що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу;

— Контролювати місцезнаходження техніки на конкретному маршруті або конкретній зоні, в котрій йому необхідно перебувати, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Контроль пасажиропотік кожного транспортного засобу;

— Постійний диспетчерський контроль за наданням послуг з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування;

— Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрату палива, загальне напрацювання, загальний і детальний пробіг, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, компанія з перевезення пасажирів ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

— Датчик відкриття дверей;

— Датчик обліку пасажиропотоку;

— Тривожні кнопки;

— Датчик ідентифікації водія;

Результати впровадження систем GPS моніторингу для перевезення пасажирів:

— Зменшення витрат на покупку палива до 50%;

— Зниження пробігу транспорту до 30%;

— Зниження нецільового використання транспорту до 100%;

— Виняток простою техніки;

— Підвищення організації праці водійського складу;

— Збільшення рівня безпеки перевезень;

— Дотримання термінів виконання робіт;

— Підвищення продуктивності зміни до 20%.

Яндекс.Метрика