Області застосування

Промисловість та будівництво

У нинішніх суворих умовах економічної кризи і при високії конкуренції в будівельному бізнесі дуже важливим стає собівартість і прибутковість, які безпосередньо залежать від собівартості квадратного метра. Значну частину собівартості готової будови складають транспортні витрати.

При оптимально налагодженому процесі будівництва завантаженість автомобілів та спецтехніки може становити 24 години на добу. Але крадіжка палива, неопрпавданні простої автотехніки, «ліві» рейси і непланові ремонти через халатне ставлення до техніки призводить компанію до збільшення фінансових витрат. Дуже важливо знати те, що більшість крадіжок будматеріалів відбувається саме на етапі їх транспортування і надалі виникають спірні ситуації, напружені відносини з замовниками та постачальниками, а також втрата репутації компанії.

Будівельні компанії у своєму автопарку мають не тільки вантажний транспорт, а й спецтехніку. Будівельна спецтехніка може бути різноманітна, також як і датчики, які можуть встановлюватися на неї.

Для кожного виду транспортного засобу можуть використовуватися різноманітні типи датчиків, які контролюють стан технічних вузлів будівельної спецтехніки. Наприклад:

Для самоскидів
Датчик контролюючий підйом кузова

Для автозмішувачів
Датчик контролюючий зміну напрямку обертання АБС (автобетонозмішувача) для контролю зливання бетону

Для екскаватора
Датчики контролю роботи поворотного механізму і ковша

Система моніторингу транспортного засобу дозволить Вам:

1

Сучасні способи і технологічні процеси надають високоточне позиціонування і запам'ятовування маршруту транспортних засобів для його подальшого використання.

2

Потреба автоматизації процесів обліку та управлінні при великій кількості видів робіт, територіальному розосередженні виробничих майданчиків.

3

Велика кількість палива, що витрачається є величезним стимулом для осіб, які користуються ситуацією для поліпшення свого матеріального становища.

Супутникова система GPS моніторингу транспорту дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрачання палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу та МТА (інформація про стан охоронної системи, стан ручного гальма, часу роботи і характеристик двигуна, рівень та витрати палива, навантаження на осі, несправності різних систем та інших даних);

— Контролювати знаходження техніки на конкретному маршруті або конкретній зоні, в котрій йому необхідно перебувати, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Відзначати на карті користувальницькі точки (позначати на карті стаціонарні об'єкти);

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрати палива, загальне напрацювання, загального і детального пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, промисловим підприємствам ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

— Датчики рівня палива, датчики витрати палива;

— Датчик температури;

— Системи RFID ідентифікації водіїв;

— Мітка ідентифікації причіпного обладнання;

Результати впровадження систем GPS моніторингу для промислових підприємств:

Зменшення витрат на покупку палива до 50%;

Зниження пробігу транспорту до 30%;

Зниження нецільового використання транспорту до 100%;

Зменшення часу простою техніки;

Підвищення організації праці водійського складу;

Збільшення рівня безпеки перевезень;

Дотримання термінів виконання робіт;

Збільшення робочого часу до 100%;

Підвищення продуктивності зміни до 20%.

Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки, що знаходиться в конкретній геозоні

Звіт по пробігу

Звіт по паливу

Результатами впровадження системи моніторингу в будівництві будуть:

Скорочення пробігу транспорту до 30%;

Виключення нецільового використання техніки до 100%;

Підвищення рівня трудової дисципліни водійського складу;

Підвищення рівня безпеки транспортних перевезень.

Яндекс.Метрика