Області застосування

Сільське господарство

Наша компанія пропонує комплексні системи для вирішення Ваших щоденних завдань, пов'язаних з кожним етапом сільськогосподарських робіт - починаючи з моменту підготовки полів, на етапі засіву, внесення добрив, боротьби з шкідниками і закінчуючи складанням врожаю. В незалежності від проведення сезонних робіт, рельєфу полів і типу культур - завжди є надійне рішення, яке буде відповідати Вашим вимогам. Наші комплексні рішення об'єднали в собі перевірені сучасні технології та програми для ефективного виконання робіт, зниження вартості матеріалів, підвищення врожайності та значного збільшення прибутку при виконанні кожного етапу польових робіт.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу в сільське господарство обумовлено декількома причинами:

На практиці зарубіжні компанії показали, що з застосування систем моніторингу дозволяє значно зменшити витрати на транспорт підприємства і повністю усунути розкрадання палива. В результаті цього економія паливно змащувальних матеріалів складе в середньому 25-30%. Системи на базі GPS/ГЛОНАСС можуть бути встановлені на будь-які види сільськогосподарської техніки: вантажівки, комбайни, трактори, рефрижератори і т.д. До систем моніторингу можуть підключатися додаткові датчики контролю робочих механізмів (зрошувача, коси, плуга та інших), в наслідок чого диспетчер зможе отримувати детальну інформацію про місцезнаходження, часу та тривалості роботи техніки, ці дані дозволять зробити точний підрахунок витрат палива для проведення робіт.

Система моніторингу сільськогосподарської техніки дає можливість відстежити пересування транспортного засобу в режимі реального часу, записувати історію маршрутів і стоянок, внести отриману інформацію в базу даних. При цьому фіксуються всі необхідні дані для аналізу якісної роботи техніки за такими параметрами: пробіг, швидкість руху, витрата палива, місця і час стоянок, загальний час роботи. Контроль цих даних дозволить підвищити продуктивність праці і поліпшити економічну ефективність роботи транспортних засобів на підприємстві.

1

Сучасні способи і технологічні процеси в «точному землеробстві» передбачають високоточне позиціонування і запам'ятовування маршруту робочого інструмента для його подальшого використання.

2

Потреба автоматизації процесів обліку та управління при великій кількості видів робіт, територіальному розосередженні виробничих майданчиків.

3

Велика кількість палива, що витрачається є величезним стимулом для осіб, які користуються ситуацією для поліпшення свого матеріального становища.


Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки що знаходиться в конкретній геозоні

Звіт по пробігу

Звіт по паливу

Супутникова система GPS моніторингу транспорту і земельних ділянок дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрати палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу та МТА (інформація про стан охоронної системи, стан ручного гальма, час роботи і характеристик двигуна, рівень та витрати палива, навантаження на осі, несправності різних систем та інші даних);

— Контролювати знаходження техніки на конкретному маршруті або конкретній зоні, в котрій йому необхідно перебувати, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Відзначати на карті користувальницькі точки (позначати на карті стаціонарні об'єкти);

— Вести облік сільськогосподарських угідь (підрахунок площі, позначення меж полів на карті, зміна найменувань, внесення їх у загальний список) і польових робіт (візуальне відображення маршруту пересування машинно-тракторного агрегата під час обробки та відстеження місцезнаходження сільгоспмашини з точністю до 2,5 см , занесення в журнал обробки). Історія про поля може зберігатися протягом 4-ох років;

— Роздруковувати карти полів;

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрати палива, загальне напрацювання, загального і детального пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, сільськогосподарським підприємствам ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації аграрних процесів:

— Гідравлічні автопілоти;

— Системи паралельного водіння;

— Монітори врожайності;

— Обладнання для диференційованого внесення матеріалів.

Результати впровадження систем GPS моніторингу для сільськогосподарської техніки:

Зменшення витрат на покупку палива до 50%;

Зниження пробігу транспорту до 30%;

Зниження нецільового використання транспорту до 100%;

Виключення простою техніки;

Підвищення організації праці водійського складу;

Збільшення рівня безпеки перевезень;

Дотримання термінів виконання робіт;

Збільшення робочого часу до 100% за рахунок роботи в нічний час;

Підвищення продуктивності зміни до 20%.

Яндекс.Метрика