Області застосування

Таксомоторні парки

У транспортній системі міста, таксі мають вагоме значення та зайняли вагому нішу в області перевезенні пасажирів. Таксі є значною рушійною силою у сфері громадського транспорту. Це одна з тих послуг якою ми користуючись, навіть не задумуємось над складністю управління даною системою. Для диспетчерів являється великою проблемою налагодити якісну роботу всіх водіїв, особливо у великих містах. Незаплановані рейси, нецільове використання транспортних засобів, затори, неефективно складені маршрути, це лише невелика кількість проблем з якою стикаються власники таксомоторних парків. Маючи повний контроль над усіма транспортними засобами, можна реально оптимізувати роботу компанії, використовуючи ті самі ресурси виконати більше замовлень, відповідно збільшивши прибутки, і це все завдяки використанню системи GPS моніторингу.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу в таксомоторні компанії зумовлено кількома причинами:

З системою GPS стеження за автотранспортними засобами ви зможете краще використовувати ресурси вашої компанії. Автомобільні систем GPS моніторингу дозволяють ефективно контролювати маршрути своїх водіїв. Ви можете відстежувати, де саме був конкретний транспорт, наскільки довго тривала поїздка і як далеко.
Встановлення системи GPS моніторингу має подвійну вигоду, вона не тільки дає вам доступ до достовірної аналітичної інформації про весь ваш транспорт, але й мотивує працівників на виконання максимально ефективної роботи. Значно знижуються витрати на паливо, що є основними затратами компанії. Більш ефективна диспетчеризація з точними даними про місцезнаходження транспортних засобів, дозволяє водіям швидше дістатися до місця призначення.
Головною перевагою використання GPS моніторингу в керуванні таксомоторним парком полягає в тому що система дозволяє відстежувати діяльність ваших працівників, ви будете проінформовані кожного разу коли водій перевищив швидкість, коли і як довго водій знаходився за кермом, та у випадку дорожньо-транспортної пригоди.
Стеження за транспортними засобами поліпшує продуктивність ваших водіїв, тому що вони знають що за ними ведеться моніторинг, це є вагомою мотивацією для чесних працівників. Уся зібрана та проаналізована інформація, дозволяє уникнути конфліктних ситуацій з клієнтами. Загалом це дуже ефективний інструмент в оптимізації ефективної роботи і збільшенні прибутків компанії. Після встановлення систем GPS моніторингу власники таксомоторних парків отримують набагато більше вигоди, в порівнянні з затратами на встановлення системи.

1

Сучасні технології GPS моніторингу дають можливість високоточного позиціонування транспортних засобів та запис маршруту з можливістю його подальшого відтворення.

2

Необхідність ефективної диспетчеризації та достовірних даних про місцезнаходження транспортних засобів, для автоматизації процесів обліку, та збільшення обсягів робіт.

3

Збільшення дисципліни працівників, та налагодження більш ефективної роботи усіх транспортних засобів таксомоторного парку.


Скріншоти робочої програми:

Визначення техніки що знаходиться в конкретній геозоні

Комплексний огляд ключових параметрів ефективності автопарку

Перегляд маршруту транспортного засобу

Супутникова система GPS моніторингу власникам таксомоторних парків дозволяє:

- Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

- Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

- Аналізувати контроль рівня і витрати палива транспортного засобу за певний інтервал часу;

- Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру, а також фіксувати в системному журналі, дані які знаходяться в CAN-шині транспортного засобу, і стан підключених датчиків;

- Керувати замовленнями, встановлювати маршрути водіїв. І отримувати точні дані по кожному окремому замовленні;

- Вести облік транспортних засобів таксомоторного парку;

- Роздруковувати карти маршрутів транспортних засобів;

- Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент. Надавати інформацію про наявність пасажира.

- Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрати палива, загальне напрацювання, загального і детального пробігу, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, таксомоторним паркам ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

- Тривожні кнопки;

- Ідентифікація водія і пасажира;

- Програмна платформа для диспетчеризації замовлень;

- Обладнання для дистанційного блокування двигуна.

Результати впровадження систем GPS моніторингу для таксомоторних компаній:

- Зменшення витрат на покупку палива до 50%;

- Зниження пробігу транспорту до 30%;

- Зниження нецільового використання транспорту до 100%;

- Виключення випадків простою транспорту;

- Підвищення організації праці водійського складу;

- Збільшення рівня безпеки водіїв і пасажирів;

- Дотримання термінів виконання робіт;

- Збільшення робочого часу до 100% за рахунок роботи в нічний час;

- Забезпечення максимальної ефективності роботи транспортного парку;

- Підвищення дисципліни персоналу;

.

Яндекс.Метрика