Області застосування

Вантажні перевезення

Контроль за місцезнаходженням транспорту важлива задача в області логістики та вантажних перевезень. Для того щоб вести конкурентну боротьбу і не впасти в прірву банкрутства власникам транспортних компаній потрібно слідкувати за виконанням поставлених цілей, автоматизувати процес контролю за маршрутами та графіками доставки. Система GPS моніторингу дозволяє керувати подіями компанії та оптимізувати роботу на основі достовірної інформації а не в сліпу. Супутникова система моніторингу, цілодобово надає інформацію відносно місцезнаходження транспортного засобу. Встановлення GPS моніторингу допомогло багатьом великим та невеличким компаніям значно скоротити свої витрати на утримання парку автотранспортних засобів. Адже дана система унеможливлює нецільове використання транспортних засобів, жодних незапланованих рейсів, додаткових вантажів, та надає точні дані відносно рівня та витрат палива.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу транспортними компаніями обумовлено декількома причинами:

Специфіка роботи транспортних компаній, зв’язана в першу чергу з довгими маршрутами і необхідністю запровадження якісної логістики на протязі всього маршруту транспортного засобу до пункту призначення. Системи GPS моніторингу призначені для того щоб раз і назавжди вирішити всі проблеми пов’язані з контролем автопарку. Диспетчер може бачити місцезнаходження кожного транспортного засобу в режимі реального часу і отримувати інформацію про маршрут, швидкість руху, рівень та розхід палива, температуру в рефрижераторі та багато іншого. Універсальна програмна платформа дозволяє вести моніторинг транспортних засобів з будь якого пристрою підключеного до інтернету, чи то комп’ютер, планшет чи мобільний інтернет. Ви завжди будете знати про стан кожного транспортного засобу, на робочому місці, вдома чи у відпустці, усюди де є доступ до мережі інтернет.
Системи GPS моніторингу активно використовують як ефективний метод не тільки в боротьбі з крадіжками палива та неефективним використанням транспорту, але і як додатковий захист транспортного засобу. У разі виникнення таких ситуацій, диспетчер дистанційно може заблокувати роботу двигуна, та відправити на місце пригоди екстрені служби. Така система GPS моніторингу все більш широко використовується не лише приватними підприємцями та великими компаніями, але й особами котрі хочуть збільшити безпеку свого власного авто.
Для компаній котрі займаються вантажними перевезеннями необхідним додатком до системи GPS моніторингу буде встановлення датчика навантаження на вісь автомобіля. Котрий в режимі реального часу буде передавати дані про завантаженість транспортного засобу. За допомогою котрого ви зможете вберегти транспортний засіб від перенавантаження, що збільшує строк експлуатації та допоможе диспетчеру оперативно відреагувати у випадку крадіжки вантажу.

 

1

Сучасні технології в комплексі з багатофункціональним програмний забезпеченням надають високоточне позиціонування і запам'ятовування маршруту об'єкта.

2

Потреба якісної логістики та автоматизації при великих об'ємних вантажоперевезеннях і великому парку транспортних засобів.

3

Велика кількість палива, що витрачається є величезним стимулом для осіб, які користуються ситуацією для поліпшення свого матеріального становища.


Скріншоти робочої програми:

Комплексний огляд ключових параметрів ефективності автопарку

Моніторинг даних з CAN шини транспортного засобу

Перегляд маршруту транспортного засобу

Супутникова система GPS моніторингу транспорту дозволяє:

— Здійснювати контроль пересування техніки в режимі реального часу;

— Переглядати історію пересування транспорту за останній рік;

— Проводити контроль палива транспортного засобу та витрати палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі), що знаходиться в CAN-шині транспортного засобу та МТА (інформація про стан охоронної системи, стан ручного гальма, часу роботи і характеристик двигуна, рівень та витрати палива, навантаження на осі, несправності різних систем та інші дані);

— Контролювати знаходження транспортного засобу на конкретному маршруті або конкретній зоні, в якій йому необхідно перебувати, також є можливість отримувати повідомлення через SMS, e-mail і онлан-повідомлення на монітор оператора в разі виходу з контрольованої зони;

— Відзначати на карті користувальницькі точки (позначати на карті стаціонарні об'єкти);

— Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

— Створювати різноманітну звітність, включаючи звітність про витрату палива, загальне напрацювання, загального і детального пробігу, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, транспортним компаніям ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

— Датчики тиску на вісь;

— Тривожні кнопки;

— Температурні датчики;

— Реле блокування двигуна.

Результати впровадження систем GPS моніторингу для транспортних компаній:

Зменшення витрат на покупку палива до 50%;

Зниження пробігу транспорту до 30%;

Зниження нецільового використання транспорту до 100%;

Виключення простою техніки;

Підвищення організації праці водійського складу;

Збільшення рівня безпеки перевезень;

Дотримання термінів виконання робіт;

Збільшення терміну експлуатації транспортних засобів;

Яндекс.Метрика