Області застосування

Залізничний транспорт

Сучасні технології GPS стеження використовуються для того щоб покращити точність руху поїздів. Диспетчер завжди буде знати де конкретно знаходиться поїзд, з якою швидкістю він рухаються та знати причину затримки. Диспетчер може інформувати пасажирів котрі чекають на поїзд, чому він запізнюється, і через скільки часу прибуде. Це допомагає диспетчерам складати більш точні маршрути руху локомотивів на одній вітці з меншим інтервалом часу, та збільшити якість обслуговування пасажирських перевезень. Системи GPS моніторингу використовуються не лише для того щоб збільшити точність руху поїздів, але і також для збільшення безпеки. В першу чергу системи GPS моніторингу вже давно використовуються для запобігання трагедій, а у випадку надзвичайних ситуацій або поломки, допомагає точно визначити координати і невідкладно направити допомогу. В наш час в багатьох країнах світу, системи GPS моніторингу стають обов’язковими пристроями в роботі залізно-дорожнього транспорту. Багатофункціональна програмна платформа дозволяє налаштувати велику звітність, яка допомагає значно зменшити витрати пов’язані з управлінням поїзда.

Інтенсивне впровадження систем GPS моніторингу в залізничному транспорті обумовлено декількома причинами:

На сьогоднішній день дуже важливе питання у всьому світі є контроль порушень правил дорожнього руху, особливо в залізничному транспорті. Це питання може знаходитись під контролем, якщо є можливість належним чином контролювати окремі потяги. Але це не можливо без встановлення систем GPS моніторингу. За допомогою цієї системи диспетчер контролюючи місцезнаходження, швидкість та інші параметри поїзда може попередити машиніста більш безпечно керувати транспортним засобом, при перевищенні швидкості та на небезпечних ділянках. GPS трекер отримує дані про місцезнаходження від супутників, та інформацію від підключених датчиків і передає  отримані дані за допомогою GPRS мережі на сервер моніторингу. GPS моніторинг  стабільна система для великих організацій, щоб контролювати  рухи усіх поїздів з одного диспетчерського центру через інтернет.
У поєднанні з іншими датчиками, GPS підвищує безпеку залізничного транспорту, та експлуатаційну ефективність. Технологія дозволяє зменшити аварійність, затримки руху, і експлуатаційні витрати, в той же час збільшується потенціал, задоволення потреб клієнта та набагато збільшена ефективність витрат. В наш час, вчені вже вивчають способи інтеграції GPS систем котрі могли б попереджувати поїзд та автомобіль про можливість зіткнення на залізничних переїздах.
Не викликає жодних заперечень те що система GPS моніторингу є необхідна для впровадження в галузі залізничного траспорту. Адже збільшує перспективи розвитку цієї галузі, і робить її більш прибутковою. Сьогодні коли з залізничному транспорті все частіше використовують високошвидкісні поїзди, стоїть гостре питання для вдосконалення розкладу та маршруту рухів поїздів. Для цього диспетчеру необхідно володіти точною інформацією про місцезнаходження транспорту та його швидкість, цілодобово, за будь-яких погодних умов.

 

1

Сучасні системи gps моніторингу дають високоточне позиціонування і запам'ятовування маршруту для його подальшого використання.

2

Потреба автоматизації процесів обліку та управління залізничним транспортом при численному кількості видів робіт.

3

Велика кількість витрачається палива є величезним стимулом для осіб, які користуються ситуацією для поліпшення свого матеріального становища.


Скріншоти робочої програми:

Перегляд маршруту транспортного засобу

Моніторинг даних з лічильників і датчиків

Комплексний огляд ключових параметрів ефективності транспорту

Супутникова система GPS моніторингу дозволяє:

- Переглядати маршрут і контролювати пробіг локомотива за будь-який обраний часовий інтервал і фіксувати всі відхилення від нього;

- Додаткові датчики витрати і рівня палива дозволяють відслідковувати всі заправки і зливи палива, а також кількість палива в баку в будь-який момент часу;

- Контролювати швидкість локомотива, вбудований акселерометр дозволяє відслідковувати різкі розгони і гальмування. Аналіз якості керування локомотивом і своєчасна робота з машиністом помітно скорочують витрати на ремонт;

- Проводити контроль палива транспортного засобу та витрати палива за певний інтервал часу. Виводити інформацію на монітор диспетчерського центру (а також фіксувати в системному журналі;

- Розпізнавати водія, що керує транспортним засобом в даний момент;

- Створювати всіляку звітність, включаючи звітність про витрату палива, загальне напрацювання, загальний та детальний пробіг, відвідуваність контрольних точок і зон, і т.д. Звіти зберігаються у всіх популярних форматах, в тому числі і в Excell, для зручного завантаження даних в програми класу 1С.

Крім цього, залізничним підприємствам ми пропонуємо додаткове обладнання для автоматизації та оптимізації робочих процесів:

— Датчики витрати палива;

— Датчики рівня палива;

— RFID ідентифікатори водіїв;

— Тривожні кнопки.

Результати впровадження систем GPS моніторингу для залізничного транспорту:

Зменшення витрат на покупку палива до 50%;

Зниження нецільового використання транспорту до 100%;

Виняток простою техніки;

Підвищення організації праці водійського складу;

Збільшення рівня безпеки перевезень;

Дотримання термінів виконання робіт;

Підвищення продуктивності;

Збільшення терміну експлуатації техніки.

Яндекс.Метрика